Grawerowanie

Szybkie i tanie grawerowanie w Gdańsku

Grawerowanie biżuterii staje się coraz modniejsze, pozwala na podkreślenie wyjątkowości danej chwili. Jest to także dobry sposób na przypomnienie o zbliżającej się rocznicy ślubu.

Wygrawerować można w zasadzie wszystko, cytat, imiona, daty, symbole. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom podejmujemy się grawerowania pierścionków, obrączek, zawieszek, bransoletek, medalików, srebrnych łyżeczek jako pamiątki chrztu świętego, a nawet zegarków. Jesteśmy w stanie spersonalizować każdy nawet najdrobniejszy przedmiot wykonany z metali szlachetnych.

Decydując się na wykonanie grawera warto dobrze przemyśleć co chcemy umieścić na danym przedmiocie. W przypadku obrączek ślubnych najczęściej klienci decydują się na imiona albo inicjały i datę. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, szczególnie w przypadku zagubienia obrączki. W przypadku wyrobów spersonalizowanych jest większa szansa ich odzyskania. Jest to także świetny sposób dla zapominalskich, w natłoku codziennych obowiązków może się zdarzyć, że zapomnimy o zbliżającej się rocznicy ślubu.

Grawer najczęściej wykonywany jest laserowo, dzięki temu możemy uzyskać praktycznie każdy rodzaj czcionki czy symbol.

Dobre i tanie grawerowanie zapewnia Jubiler MJ. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy albo poprzez formularz na stronie.

Zapraszamy do naszego punktu - przyjdź zobacz nasza technikę wykonywania trwałego graweru - zadzwoń dowiedz się o cenę grawerowania pod numer 505 675 096


top