O nas, czyli wszystko o Jubiler MJ

Nasza firma posiada wieloletnią tradycję. Osobiście uważany jestem przez klientów z naszego okręgu za jednego z najlepszych złotnika, jubilera w Gdańsku. Zawdzięczam to wyłącznie swojemu doświadczeniu w branży. Na atrakcyjność mojej oferty ma także cena. Nie od dziś wiadomo, że przy dużych zamówieniach cena jest po prostu niższa. Ponadto szeroki asortyment towarów oraz ich jakość stanowią o mojej przewadze konkurencyjnej. Dzięki temu klient ma wybór a to stanowi dla mnie ważny element funkcjonowania zakładu jubilerskiego.

Na naszej stronie Jubiler MJ znajdą Państwo tylko niewielką część asortymentu.
W celu zapoznania się z całą ofertą, zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Firma nasza istnieje od 1956r. Jest to firma z tradycjami, prowadzona jest od pokoleń. Na początku firma zajmowała się usługami zegarmistrzowskimi, a od 1994r. prowadzi sprzedaż zegarków i biżuterii złotej. Jesteśmy autoryzownymi przedstawicielami sprzedawanych przez nas zegarków. Wystwiamy faktury i paragony oraz załaczamy oryginale gwarancje. Posiadamy duży wybór zegarków naręcznych-klasycznych i modowych, zegarów ściennych  i budzików. Ofertę naszą staramy się stale powiększać zgodnie z trendami jak i z potrzebami naszych klientów. Zapewniamy dostęp do autoryzowanych serwisów.                    

Służymy również profesjonalną obsługą, doświadczeniem, szybką i bezpieczną dostawą zakupionych zegarków. Jesteśmy również "elastyczni" co do ceny zegarków - zawsze można negocjować. Dodatkowo proponujemy grawerowanie na zakupionych zegarkach (patrz: grawerowanie). Zapraszamy do naszego sklepu. Wszystkie pytania prosimy kierować na niżej podany adres e-mail: [email protected] i telefon 58 301 11 08.                                                                 

 

JUBILERMJ Złoto & Zegarki

Sprzedaż wyrobów jubilerskich
ul. Kołodziejska 7/9b
80-836 Gdańsk
tel. 058 301 11 08
[email protected]


Godziny otwacia:
Poniedziałek - piątek: 10.00-18.00
sobota:  10.00-14.00


E-mail [email protected]
 

 

top